Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Agencja Zatrudnienia  |  Aktualności  |  Kontakt
top line botton line

O Firmie

line

Właścicielem Biura Rachunkowego jest mgr inż. Magdalena Gasik.  W 1996 roku uzyskałam dyplom ukończenia Studiów Podyplomowych Rachunkowość na Uniwersytecie Szczecińskim. W dniu 28 października 1999 roku otrzymałam Świadectwo Kwalifikacyjne nr 14545/99 wydane przez Ministra Finansów, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Następnie w 2006 roku ukończyłam Studium Podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu na kierunku Przygotowanie i Zarządzanie Projektami UE. Od uczelni otrzymałam świadectwo nr 274/82/UE/2006.

W lipcu 2000 roku powstało Biuro Rachunkowe „Peritus”, obecnie funkcjonujące pod nazwą: Biuro Rachunkowe Magdalena Gasik.

Początkowo firma zajmowała się kompleksową obsługą firm w zakresie podatków i ZUS. Obecnie specjalizuje się zarówno w sprawach podatkowych, jak również w rachunkowości, w tym w rozliczaniu Projektów UE. W październiku 2017 rozszerzyliśmy nasze usługi o pośrednictwo pracy oraz doradztwo personalne i w dniu 23.10.2017 firma została wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Początkowo firma zajmowała się kompleksową obsługą firm w zakresie podatków i ZUS, a następnie od roku 2008 dodatkowo księgowością projektów UE finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Obecnie specjalizuje się zarówno w sprawach podatkowych, prowadząc podatkowe księgi przychodów i rozchodów,  jak również w rachunkowości, prowadząc księgi handlowe. W październiku 2017 rozszerzyliśmy nasze usługi o pośrednictwo pracy oraz doradztwo personalne i w dniu 23.10.2017 firma została wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.
            Zgodnie z obowiązującymi przepisami biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Biuro gwarantuje wysoką jakość swoich usług. Zatrudniam personel o wysokich kwalifikacjach. W pracy wykorzystuję nowoczesny sprzęt i najnowsze oprogramowania, pozwalające na sprawną obsługę i kontakt z klientem. Świadectwo kwalifikacyjne nr 14545/99 w formacie PDF

Świadectwo ukończenie Studiów Podyplomowych nr 274/82/UE/2006
w formacie PDF

CERTYFIKAT nr 17558 dla Agencji Zatrudnienia


Certyfikowane Biura Rachunkowe Szczecin

Referencje

Podziękownia - Referencje

Przeczytaj opinię o naszej firmie


Biuro Podatkowo-Konsultingowe
Magdalena Gasik           |           Polityka Cookies i RODO